Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá, 8-16 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU:

 

Nabídky práce na .

 

Česká pošta

Balík Do ruky Balík Do ruky

Doručení balíku (do váhy max. 30kg) přímo do rukou adresáta na určenou adresudo 1-2 pracovních dnů po podání.

O doručování obdrží adrestát informaci e-mailem nebo SMS již v den expedice. Pohyb zásilky lze sledovat on-line na internetu na www.ceskaposta.cz. Pokud nebudete při doručování zastižen, bude zásilka uložena a připravena k vyzvednutí na nejbližší ukládací poště dalších 7 prac. dnů. Tuto úložní dobu je možné prodloužit až na 15 dnů.

Časové pásmo doručování je mezi 8:00-16:00 hodinou. V lokalitách krajských měst je doručováno v časových pásmech 8-14 hod a 13 -19 hod (časové pásmo lze ověřit a vybrat při objednání).

POZOR !!! V některých lokalitách můžev může být z kapacitních či jiných závažných provozních důvodů zásilka uložena na poštu bez pokusu o doručení. 

Cena: 99,- Kč (při nákupu nad 2 000 Kč je doprava ZDARMA)

 

 

Balík Na poštu Balík Na poštu

Doručení balíku (do váhy max. 30kg) na vybranou poštu do 1-2 pracovních dnů po podání.

O doručování obdrží adresát informaci e-mailem nebo SMS již v den expedice. Pohyb zásilky lze sledovat on-line na internetu na www.ceskaposta.cz. Zásilka bude uložena a připravena k vyzvednutí na poště následujících 7 prac. dnů. Tuto úložní dobu je možné prodloužit až na 15 dnů.

Při vyzvednutí je nutné se prokázat doklademtotožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které  jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu na kterou Vám byla zásilka avizována.

Cena: 95,- Kč (při nákupu nad 2 000 Kč je doprava ZDARMA

 

 

Balík Na poštu Balík Do balíkovny

Vyzvednutí balíku (do váhy max. 20kg) v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

O doručování obdrží adresát informaci e-mailem již v den expedice. Pohyb zásilky lze sledovat on-line na internetu na www.ceskaposta.cz. Zásilka bude uložena a připravena k vyzvednutí na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde) následujících 7 prac. dnů. Tuto úložní dobu je možné prodloužit až na 15 dnů.

Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky, který obdržíte v avízu (e-mail/SMS). Není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba.

Cena: akční cena 68,- Kč  89,- Kč  (při nákupu nad 2 000 Kč je doprava ZDARMA)

 

NajduZboží.cz

Česká verzeSlovenská verze

Kdy doručíme?

 

 

 

 

Kontakty

Zákaznická podpora:

  info@i-darek.cz

  +420 603 920 974

Najdete nás

      

  

© 2012 - 2023 I-darek.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Your SEO optimized title